2011-10-28
ZMIANA SIEDZIBY SPÓŁKI
Zarząd Spółki ,,Stalprodukt - Centrostal Kraków" Spółka z o.o. informuje, że z dniem 20 października 2011 roku nastąpiła zmiana siedziby Społki. Nasz aktualny adres: ,,Stalprodukt - Centrostal Kraków" Spółka z o.o. ul. Wygoda 69, 32-700 Bochnia. Pozostałe dane Spółki tzn.: NIP, Regon i konta bankowe pozostają bez zmian. Prosimy o skorygowanie naszych danych w Państwa systemie informatycznym. Wszelką korespondencję prosimy kierować na nowy adres.

2010-01-08
Zmiany w Radomiu
W styczniu 2010 roku Stalprodukt Centrostal Kraków otworzył w Radomiu przy ul. Kozienickiej 91 nowy oddział handlowy, likwidując tym samym działające w tym rejonie Biuro Handlowe. Nowy oddział handlowy jest kolejnym jedenastym oddziałem posiadającym kryty magazyn i oferującym pełny asortyment wyrobów hutniczych. Zapraszamy do składania zamówień

2009-05-04
Zmiana adresu do korespondencji
STALPRODUKT Centrostal Kraków sp. z o.o. informuje, iż począwszy od dnia 3 kwietnia 2009 r. zmianie uległ adres do korespondencji Spółki. Obecnie wszelką korespondencje przekazywać należy na adres: STALPRODUKT Centrostal Kraków sp. z o.o. Ul. Wygoda 69 32-700 Bochnia Jednocześnie informujemy, iż nie uległa zmianie siedziba Spółki.

2009- styczeń
Większa sieć obsługi klientów
W styczniu 2009 roku Stalprodukt Centrostal Kraków powiększył swoją sieć obsługi klientów o nowy, dziesiąty już oddział handlowy, przyłączając do swoich struktur działającą od wielu lat w Bochni Spółkę Stalprodukt – Profil S.A.

2008-01-22
Nowy oddział
W styczniu 2008 roku w Poznaniu przy ul. Wołowskiej 70 został otworzony nowy oddział Stalprodukt Centrostal Kraków. Jest to już kolejny dziewiąty oddział posiadający też, jak wszystkie pozostałe, kryte magazyny. Zapraszamy do składania zamówień.

2007-12-18
Jubileusz firmy
W poniedziałek 17 grudnia 2007 roku odbyło się uroczyste, jubileuszowe spotkanie kierownictwa firmy z pracownikami. Była to dziesiąta rocznica utworzenia naszej Firmy - Stalprodukt Centrostal Kraków Spółka z o.o. „Z przedsiębiorstwa państwowego zajmującego się w minionej dekadzie zbytem wyrobów hutniczych, wspólnie, w ramach grupy Stalprodukt SA, dokonaliśmy głębokiej transformacji Firmy, przystosowując ją do prowadzenia działalności handlowej w warunkach gospodarki wolnorynkowej.” … powiedział między innymi na okolicznościowym spotkaniu Prezes Stalprodukt Centrostal Kraków Sp. z o.o. Józef Ryszka

2007-11-30
Blachy na miarę potrzeb - Centrum Serwisowe do wyrobów płaskich
W drugiej połowie 2007 roku został uruchomiony kolejny, po agregacie do cięcia wzdłużnego blach gorącowalcowanych oraz do cięcia poprzecznego blach zimnych, trzeci już agregat do rozkroju poprzecznego blach gorącowalcowanych. Jest to jedyna w kraju linia umożliwiająca cięcie kręgów o wadze do 35 ton, grubości do 16 mm szerokości do 2150 mm. i długości do 12 000 mm. Nowy agregat przystosowany jest do rozkroju kręgów produkowanych w nowouruchomionej w krakowskim oddziale Arcelor Mittal walcowni blach gorących. Wszystkie inwestycje pozwalają na zwiększenie oferty kierowanej do naszych klientów oraz pozwalają pozyskiwać nowych. Dzięki temu możemy Państwu dodatkowo zaoferować: • Blachy Formatowe 700 – 2150 x 500 – 12 000 • Blachy o szerokości powyżej 1500 mm do 2150 • Blachy o grubości powyżej 12 mm do 16 mm cięte z kręgu

2007 luty
Nowości w gliwickim oddziale
Zapraszamy do nowo otwartego budynku biurowego. W lutym b.r. został oddany do użytku nowo wybudowany budynek biurowy w oddziale przy ul. Toruńskiej 26 w Gliwicach. Poprawi on w zdecydowanym stopniu jakość i komfort obsługi klientów

2006 stczeń
Powiększona sieć obsługi klientów
Na przełomie grudnia i stycznia 2006 roku Stalprodukt Centrostal Kraków otworzył na przejętym od innej firmy terenie nowy oddział w Koszalinie powiększając tym samym sieć obsługi klientów do ośmiu oddziałów z krytymi magazynami handlowymi o łącznej powierzchni 46 tyś m2 i dziewięciu biur handlowych. Nowo otwarty oddział usytuowany jest w dobrze znanym z działalności handlowej wyrobami hutniczymi miejscu przy ul. Słowiańskiej 11A w Koszalinie.

2006 lipiec
Blachy arkuszowe z Tarnowa i Taśmy cięte z kręgów
Od lipca 2006 roku w ramach Projektu Centrum Serwisowego Blach, Stalprodukt Centrostal Kraków prowadzi sprzedaż rynkową blach arkuszowych wytwarzanych w tarnowskim wydziale. Stało się to możliwe dzięki oddaniu do eksploatacji w lipcu nowego agregatu do cięcia blach zimnowalcowanych. Agregat przystosowany jest do cięcia poprzecznego blach o grubości od 0,5 do 2,5 mm, szerokości taśm do 1500 mm i długości arkuszy do 6 m. Rozwijając projekt centrum serwisowego blach Stalprodukt Centrostal Kraków w tym samym miesiącu wprowadził również produkcję i sprzedaż taśm gorącowalcowanych ciętych z kręgów. Taśmy produkowane są na nowo uruchomionej w Bochni linii cięcia wzdłużnego blach gorącowalcowanych w kręgach 2150x 8,0. Szerokość ciętych pasm to min 30 mm.
© Stalprodukt Centrostal Sp. z o.o.
designed and created by EMKI.pl
home | firma | oferta | promocje | kontakt | aktualności | download | mapa serwisu | praca | linki